משגר חולצות מיקרו-מיני

3,800 
(4,446  כולל מע"מ)
+
קנה בקליק אחד בלבד
משגר חולצות טי-שירט מיני הוא הפתרון הקל שלנו לשיגור חולצות טי-שירט. המשגר בנוי אלומיניום עמיד (לא pvc זול ) ולקסאן תעופתי. טווח המשגר עד ל 40 מטרים, מתאים לשימוש באירועים, במקום סגור ופתוח. מופעל ע"י מיכל CO2 המסופק עם הערכה, ניתן לרכוש מיכלים נוספים ואו מילוי CO2 בסקיישיפ.
 
אזהרה! סדרת המשגרים אינם צעצועים.  שימוש לרעה עלול לגרום חבלה חמורה או מוות.  אין להפנות לעולם את המשגר כלפי אדם או חיה! גיל מומלץ למפעיל לפחות  18 שנים.  דרוש מיכל  CO2 לפעולה תקינה – שימו לב: אין להשתמש בשום גז אחר! לחץ האוויר לשימוש עם התקנים אלה לא יעלה על psi-350.
 

 

אחריות מוגבלת

 סקיישיפ ישראל בע"מ אחראית לקונה הקמעונאי הראשוני, שהמוצר יצא את המפעל ללא פגם- בחומרים וביצור, בכפוף למגבלות האחריות, חלקים חד פעמיים (O- גומיות, וכו ') אינם מכוסים. שימוש באביזרים או בשדרוגים שאינם מאושרים על ידי החברה, אינו מכוסה ויבטל את האחריות. אחריות זו אינה מכסה נזקים אסתטיים: שריטות, פגמים שימוש לא נכון, או פירוק לא תקין והרכבה מחדש, ניסיונות לקדוח חורים, הסרת חלקים או שינוי מוצר זה ממצבו המקורי, אשר עלול לגרום שינוי בלחצי ההפעלה וביצועים. אחריות זו אינה מכסה תקלות עקב בלאי, חשיפה לרכיבים או לתנאים קיצוניים. אחריות זו מוגבלת לתיקון או להחלפה של חלקים פגומים על הלקוח לשלם את עלויות המשלוח. אחריות מוגבלת זו בתוקף ללקוח המקורי עם הוכחת רכישה ורישום אחריות תקין. האחריות אינה ניתנת להעברה. תיקון או החלפת רכיב פגום הוא לפי שיקול דעתה של  סקיישיפ ישראל בע"מ.    ניקוי וגירוז

את כל חלקי המשגר יש לנקות עם מטלית לחה. יש להשתמש תמיד בחלקי חילוף מקוריים בלבד של היצרן, אותם ניתן להשיג בחברת סקיישיפ ישראל בע"מ.הפעלה ושימוש

צעד 1: הברג מיכל CO2 למשגר.
צעד 2: הטען חולצה מגולגלת על פי ההוראות למשגר.
צעד 3: דחוס אויר לתוך המשגר באמצעות הידית.
צעד 4: ודא שהניצרה במצב פתוח.
צעד 5: לחץ על ההדק.
צעד 6: חזור על צעדים 2-5 בכל שיגור נוסף.הוראות הפעלה נוספות:

לאחר הברגת מיכל ה- CO2 יש לטעון את המשגר באמצעות ידית הטעינה, כאשר אתה מסיים את השיגורים. זכור לשחרר את הלחץ על ידי לחיצה על ההדק ורק אחר כך להבריג את מיכל ה- CO2 החוצה.אזהרה! לעולם אל תוציא את מיכל ה- CO2 מהמשגר ללא שיחרור הלחץ מהמשגר.
לעולם אין לעבור את הלחץ של 250 PSI במשגר המיני.הוראות לקיפול החולצות

1. צור מכפלת בחלקה התחתון של החולצה בגובה של כ- 10 ס”מ.
2. קפל את החולצה לאורך באמצע.
3. קפל את השרוולים פנימה.
4. קפל את החולצה לאורך שוב.
5. התחל לגלגל מכיוון הצוואר למטה, ודא גלגול הדוק לכל אורך החולצה.
6. אבטח את החולצה עם 2 גומיות להיקף
7. וודא שהחולצה מתאימה בקוטר לתוך הקנה של המשגר בקלות.הערה: ככל שהחולצה צמודה יותר לקנה, כך היא תעוף למרחק רב יותר.
המרחק מושפע מעד כמה החולצה הדוקה.
חולצה מגולגלת היטב תעוף רחוק יותר מאשר חולצה מגולגל ברפיון.טיפים לשיגור מוצלח


החזק את המשגר הרחק מהגוף בשתי הידיים ולחץ בחוזקה כדי לירות. אל תכוון לשום דבר שאתה לא מתכוון לפגוע בו.
אין לטעון כל חפץ אחר שאינו מומלץ במיוחד לשימוש על ידי היצרן (חולצות טי שירט בלבד).
אין להכניס את הידיים לקנה השיגור בזמן שהמשגר טעון. אין להניח את המשגר על כל משטח לפני פריקת לחץ.


להלן טבלה של כמות שיגורים צפוייה ממיכל CO2 

שים לב כי משקל חולצת הטריקו, הטמפרטורה, מזג האוויר והזווית שבה אתה משגר משפיעה מאוד על מרחק השיגור.
זווית השיגור האופטימלית היא 32 מעלות.
יש לבצע ניסוי עם המשגר שלך כדי להשיג את המרחק האופטימלי והשימוש באוויר עבור התוצאה שאותה תרצה להשיג.טעינה ושיגור


צעד 1: זהו המיכל CO2 הסטנדרטי.  ניתן להזמין מספר מיכלים למלאי ולהחליף מיכל ריק במלא מעת לעת.
צעד 2החזיקו את התותח בכיוון בטוח והבריגו את המיכל לרגולטור בתנועה בכיוון השעון, כפי שמוצג בתמונה.
צעד 3הכנס את החולצה המגולגלת לתוך הקנה.
צעד 4כוון המשגר למקום בטוח, לחץ על ידית הכנסת האוויר הדחוס לכיוון שעון הלחץ תוך התבוננות במד-הלחץ. אתה צריך לשמוע את המשגר מתחיל להתמלא. שים לב שהאצבעות לא נמצאות בשמורת ההדק.
צעד 5כאשר אתה מגיע ללחץ הרצוי כפי שמוצג על מד הלחץ. שחרר את ידית הכוונון. אם הלחץ הרצוי הוא 250 psi (מקסימום האפשרי) המשגר יפסיק להתמלא באופן אוטומטי. ניתן למלא פחות לטווח קצר יותר.
צעד 6כוון למקום בטוח שחרר את הניצרה על ידי לחיצה לכיוון ימין ולחץ על ההדק על מנת לשגר חולצה חזור על שלבים 3-6 עבור כל שיגור.

פריקת לחץ מהמשגר (לאחר השימוש)

צעד 1: לאחר הירי האחרון, הכוון את המשגר כלפי מטה לכיוון בטוח ולחץ על ההדק על מנת לשחרר את הלחץ בתא. לחץ שוב כדי לוודא כי תא הלחץ משוחרר לחלוטין. מד הלחץ צריך להראות 0 psi.

צעד 2: שחרר את מיכל ה CO2 על ידי חצי סיבוב (נגד כיוון השעון). אתה צריך לשמוע שחרור אוויר קטן שיצא מפתח שחרור הלחץ (ראה בתמונה) דרך חור האוורור (ראה תמונה) בתחתית הווסת. לאחר מכן המשיך להבריג את המיכל נגד כיוון השעון. לאחר הסרה אחסן את המיכל במארז עם המשגר עד לשימוש הבא. דאג למיכל מלא להפעלה הבאה.

אחריות

בכל פנייה בנושא אחריות אנא פנה בטלפון 054-6456007.  אנא הקפידו למלא ולשלוח את תעודת הרישום של תעודת האחריות לצורך רישום נכון של המוצר שלכם. כל ההחזרות יישלחו מראש ל:

סקיישיפ ישראל בע"מ,
הלפיד 8 פתח תקוה
מיקוד 73190
 
 

הוראות הפעלה (TshirtMini.pdf, 3,204 Kb) [הורד]