משגר קונפטי

530 
(620  כולל מע"מ)
קונפטי סרטים קונפטי סרטים
+
קנה בקליק אחד בלבד
משגר הקונפטי הוא הפתרון שלנו לשיגור קונפטי וסרטים במחיר זול. המשגר בנוי אלומיניום עמיד (לא pvc זול ) ולקסאן תעופתי. המשגר ניתן להפעלה ביד אחת שלא כמו מוצרים דומים אחרים. אנו מציעים אחריות לכל החיים. המשגר זמין באורך של 50 ס"מ ומופעל על ידי מיכל CO2 סטנדרטי של 12 גרם שניתן לרכוש יחד עם הקונפטי בסקיישייפ.אזהרה! סדרת המשגרים אינם צעצועים.  שימוש לרעה עלול לגרום חבלה חמורה או מוות.  אין להפנות לעולם את המשגר כלפי אדם או חיה! גיל מומלץ למפעיל לפחות  18 שנים.  דרוש מיכל  CO2 לפעולה תקינה – שימו לב: אין להשתמש בשום גז אחר! לחץ האוויר לשימוש עם התקנים אלה לא יעלה על psi-350.אחריות מוגבלת לכל החיים

 סקיישיפ ישראל בע"מ אחראית לקונה הקמעונאי הראשוני, שהמוצר יצא את המפעל ללא פגם- בחומרים וביצור, בכפוף למגבלות האחריות, חלקים חד פעמיים (O- גומיות, וכו ') אינם מכוסים. שימוש באביזרים או בשדרוגים שאינם מאושרים על ידי החברה, אינו מכוסה ויבטל את האחריות. אחריות זו אינה מכסה נזקים אסתטיים: שריטות, פגמים שימוש לא נכון, או פירוק לא תקין והרכבה מחדש, ניסיונות לקדוח חורים, הסרת חלקים או שינוי מוצר זה ממצבו המקורי, אשר עלול לגרום שינוי בלחצי ההפעלה וביצועים. אחריות זו אינה מכסה תקלות עקב בלאי, חשיפה לרכיבים או לתנאים קיצוניים. אחריות זו מוגבלת לתיקון או להחלפה של חלקים פגומים על הלקוח לשלם את עלויות המשלוח. אחריות מוגבלת זו לכל החיים בתוקף ללקוח המקורי עם הוכחת רכישה ורישום אחריות תקין. האחריות אינה ניתנת להעברה. תיקון או החלפת רכיב פגום הוא לפי שיקול דעתה של  סקיישיפ ישראל בע"מ.    ניקוי וגירוז

את כל חלקי המשגר יש לנקות עם מטלית לחה. יש להשתמש תמיד בחלקי חילוף מקוריים בלבד של היצרן, אותם ניתן להשיג בחברת סקיישיפ ישראל בע"מ.


הפעלה ושימוש

צעד 1: הטען מילוי קונפטי למשגר.
צעד 2: הברג מיכל OC2 למשגר.
צעד 3: לחץ על ההדק.

הוראות הפעלה נוספות:

לאחר הכנסת סיפון ה- CO2 על מנת לטעון את המשגר, באפשרותך להפעיל את השסתום בחזרה למצב OFF כדי לכבות את מקור האוויר ולטעון ידנית את המשגר לפני כל שיגור. אם תבחר להשאיר את השסתום במצב ON, המשגר יחזור אוטומטית לאחר כל שיגור. כאשר אתה מסיים הירי, זכור לפרוק את המשגר עם השסתום במצב OFF לפני ניתוק ואריזת המשגר.אזהרה! לעולם אל תוציא את מיכל ה- CO2 מהמשגר ללא ריקון מלא של מיכל ה - CO2.


אביזרים אופציונלים


משגר הקונפטי נמכרים 1.2 ס"מ רוחב 80 ס"מ אורך.
40 גלילים בכל שרוול. לא רעיל ולא דליק.ניתן להשיג במיגוון צבעים.


צניחה איטית של קונפטי. גודל הפיסה (2 ס"מ על 7 ס"מ), מעל 3000 פיסות ארוזות בשרוול באורך של 50 ס"מ מוכן לטעינה מהירה. בשיגור לאויר, הקונפטי צונחים לאט לאט אל הקרקע. ניתן להשיג בצבעים רבים.


טיפים לשיגור מוצלח:

החזק את המשגר הרחק מהגוף והשתמש ביד אחת או שתיים כדי לירות. אל תכוון למקום שאינך מתכוון לירות. אין לטעון שום מוצר שאינו מיועד ספציפית למשגר ושאינו הומלץ במיוחד לשימוש על ידי החברה. אין להכניס את הידיים לתוך הצינור בזמן שהמשגר טעון. אין להניח את המשגר על כל משטח לפני פריקת הלחץ.

ניתן לשגר כל סוג של משגר הקונפטי (סרטים) או קונפטי בעזרת המשגר.

אחריות

בכל פנייה בנושא אחריות אנא פנה בטלפון 054-6456007.  אנא הקפידו למלא ולשלוח את תעודת הרישום של תעודת האחריות לצורך רישום נכון של המוצר שלכם. כל ההחזרות יישלחו מראש ל:

סקיישיפ ישראל בע"מ,
הלפיד 8 פתח תקוה
מיקוד 73190

הוראות הפעלה (Streamer.pdf, 1,962 Kb) [הורד]